Poznaj prelegentów Founders Conf

Podziel się wpisem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pewnie już słyszeliście o naszej darmowej konferencji Founders Conf.

Czas abyście poznali prelegentów naszego wydarzenia online.

Arkadiusz Chludziński (chludziński & partners)

Arkadiusz posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Tax & Legal Business Development Team). Były Senior Consultant w Sandler Training Polska. Były Partner i Head of algorytmia Sprzedaży. Obecnie Founding Partner w Chludziński & Partners.

Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładowca AGH i ALK. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych.

Miłośnik procesu, planu i egzekucji. Sprzedawca nawrócony na marketing.

Julia Kalysh (Woodpecker)

Julia od ponad 3 lat prowadzi zespół Customer Support w Woodpecker.co, którego wcześniej była częścią jako Specjalistka. Wraz z intensywnym wzrostem firmy i rosnącą bazą klientów (Woodpecker jest SaaSem), stale wdraża nowe procesy, aby usprawniać pracę zespołu i szybciej dostarczać pomoc klientom Woodpeckera.

Katarzyna Dudzic (GetResponse)

Dla Kaśki Dudzic sprzedaż to studnia bez dna. Zawodową karierę rozpoczęła od pracy w agencji marketingowej oraz software house’ie, aby później związać się na ponad pół dekady z branżą marketing-automation, w której trwa do dziś. Od października 2021 kształtuje i rozwija program partnerski w GetResponse MAX jako Head of Partner Program. Świetnie odnajduje się w sektorach MarTech, SAAS oraz IT. Prywatnie miłośniczka kryminałów, F1 i turniejów Wielkiego Szlema.  

Bartosz Pielaszek (Opera.com)

Data-driven growth marketer z przeprowadzonymi +830 testami A/B/n, $25m wydanymi na media i pasją do eksperymentowania na całym lejku marketingowym. Implementował strategie growthowe w startupach i firmach z listy Fortune 500: Opera.com, Booking.com, Nestle, Voxer, Ladder.io, Tagvenue, TenderHut.

Filip Pabisek (Prezi.com)

Pasjonat SaaSow i Growthu opartym na pracy z dziesiątkami start-upow w różnych branżach, przez SMB do Fortune 500, takich jak Booking.com czy Nestle.

Na swoim koncie ma ponad 350 testów A/B/n z zakresu Landing Pages, In-appów, Emaili, Pricingu i wew. zmian produktowych. Obecnie pracuje w Prezi, w ktorym jest odpowiedzialny za PQLs calej firmy.

Wkrótce poznacie kolejnych prelegentów TUTAJ